Doğru Strateji ile Büyüyen Koltuk Yıkama Firması

Koltuk Yıkama ve Sektör Hakkında İzlenimler

Hızla büyüyen bir sektör olan koltuk yıkama faaliyetlerinde doğru personel bulma konusunda doğru hamleler yapan temizkoltuk.com ekibi çok kısa zamanda İstanbul, Ankara ve Eskişehir'de şubeler açarak koltuk yıkama sektöründe lider marka olmuştur. Temizkoltuk.com; Kendilerini en iyi koltuk yıkama markası yapan 3 değeri şöyle açıklıyor 

  • Bizi en iyi yapan 3 şey: Kaliteli işçiliğimiz, Profesyonel makinelerimiz ve benzersiz naturel - antibakteriyel deterjanlarımızdır.

Felsefelerini de "En ucuz koltuk yıkama olmayı değil en kaliteli koltuk yıkama olmayı seçtik..." diye açıklayan temizkoltuk.com kurucusu sayın Mehmet Emin Aydın; bu felsefeyle insanlara en doğru koltuk yıkama hizmetini vermeyi başardıklarını ifade ediyor. 

"Profesyonel Koltuk Yıkama Bir İhtiyaçtır." diyen temizkoltuk ekibi kurucusu, her koltuk yıkama firmasının aynı kalitede hizmet veremediğini; insanların koltuk yıkama firması araştırırken çok dikkatli olmalı gerektiğini referanslı yerlere başvurmaları gerekiğini ifade ediyor. 

Mehmet Emin Bey, kaliteyi arayan müşretilere kendilerini şu şekilde anlatıyor;

Koltuk temizleme ekibimiz, evde koltuk yıkama konusunda oldukça başarılıdır. Özel ekolojik deterjanlarımız, bünyesindeki bitki özlü aktif bileşenler sayesinde koltuğunuza sinmiş olan leke ve kokuları giderir, kir ve inatçı lekeleri derinlemesine temizler ve çıkarır. Yüksek emiş gücüne sahip profesyonel koltuk yıkama makinemizle koltuklarınız vakumlanarak Koltuk Yıkama işleminiz en iyi şekilde tamamlanır. 

Temizkoltuk.com Koltuk Yıkama ekibi, koltuklarınıza zarar vermeden buharlı koltuk yıkama ve fırçalı yıkama teknikleriyle koltuklarınızı en iyi şekilde yıkar. Basınçlı buhar ile koltuklarınızda bakteri temizliği yapılır. Tüm işlemler firmamızın garantisi altında sunulmaktadır. 

Buharlı Temizlik Makinesiyle kimyasallar olmadan antibaktariyel ürünlerimizle yatak temizliğiniz detaylı yapılmaktadır. Buhar makinemiz tüm yüzeyleri temizler ve yataklarda bulunabilecek bakterilerin %99.9'unu öldürür.

Profesyonel Mayt Temizliği!

Halk arasında Mayt veya Mite diye adlandıran böceklerin gerçek ismi akardır. Maytlar çok küçük böcek türleridir ki onları gözle görmek imkansızdır. Bu böcekler her türlü ortamda yaşarlar. Sayıları 1 hafta içinde binlerceye; bir kaç ay içinde de milyonlara ulaşır. Koltuk ve Yataklarımızda maytların varlığını en iyi ellerimizde ayaklarımızda aşırı kaşınma ile anlarız. Bu kaşınma sonucu mor renkte tenimizde yaralar oluşabilmektedir. Bu zararlı parazitlerle yaşamak istemiyorsanız temizkoltuk.com ekibi size en iyi çözümü sunarak Koltuk Yıkama ve yatak temizleme için yanınızdadır!

Koltuk Yıkama hakkında detaylı bilgi için temizkoltuk.com sitesine bakabilirsiniz