Gizlilik Ve Üyelik Koşulları

Gizlilik Ve Üyelik Koşulları

Elemandestek.net, bireysel kullanım için üyelik kabul etmemektedir ve CV arşivi oluşturmamaktadır. Kurumsal üyelerinin üye bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda koruyan interaktif bir platform olmayı hedeflemektedir. Elemandestek.net, Üye'nin siteyi aşağıdaki Gizlilik Prensipleri'ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda Elemandestek.net, Gizlilik Prensipleri'nde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir.

 

Elemandestek.net, vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir. Elemandestek.net işveren değildir, sadece iş arayanların herkese açık seri ilanlara erişip ilan sahibine ulaşmayı sağlayan bir iş arama motorudur. Elemandestek.net oluşabilecek hukuki süreçler sebebiyle firma ve adayların ip adreslerini saklı tutmaktadır.

 

Kurumsal Üyelik

Üyelik talep eden şirketler, Elemandestek.net müşteri temsilcileri ya da sistem üzerinden ulaşabilecekleri, Firma Üyelik Formu ile iletişim ve kurumsal bilgilerini paylaşırlar. Bu bilgiler ilanlarda başvuru bilgisi olarak, iletişim ve site üzerinden alınan ücretli hizmetlerin bedelinin faturalanmasında kullanılmaktadır. Üyelik esnasında e-mail yada mesaj ile onay işlemi gerçekleştirilmektedir. Elemandestek.net iş ilanı yayınlama, başvuruları görüntüleme ve diğer özelliklerde görünen veya görünmeyen kısıtlamalar, limitler uygulayabilir. Sistem kullanımı ile ilgili dakikalık, saatlik, günlük, haftalık, aylık, yıllık çeşitli sınırlandırmalar getirebilir.

 

Şirketler sadece eleman arama amacı ile sistemi kullanabilir. Eleman arama dışında kullanıldığı tesbit edildiğinde, şirketlerin üyelikleri iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz. Şirketler bilgisayar programları veya benzeri yöntemler ile ilan, özgeçmiş, başvuru, firma bilgisi veya herhangi bir sayfayı/içeriği toplu halde veya tek tek kaydedemez. Bilgisayar programları veya benzeri yöntemler ile toplu halde veya tek tek kaydedildiği tesbit edildiğinde kötüye kullanım olarak değerlendirilir ve şirketlerin üyelikleri iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz. Oluşan/oluşabilecek tüm zararlar üye şirket tarafından karşılanır.

 

İş İlanları

Elemandestek.net üzerinde ilan verebilmek ve sistemi kullanabilmek için, Elemandestek.net firma üyesi olmak gerekmektedir. Eklenen ilanlar, uygunluğu kontrol edildikten sonra yayına alınmaktadır. Eklenen ilanlar firma girişi yapılarak istenildiği zaman yayından kaldırılabilir. Sitemize eklenen hiç bir ilandan sitemiz sorumlu değildir. Eklenen tüm ilanların sorumluluğu ekleyen kişiye aittir. Sitede yayınlanan ilanlar herhangi bir zamanda sebep gösterilmeksizin ve ilan ekleyene bilgi verilmeksizin yayından kaldırılabilir.

 

İçerik Kullanımı

Elemandestek.net'da yayınlanan yazı, grafik ve istatistikler (Materyaller) üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan içerik materyalleri ya da fonksiyonalite Elemandestek.net izni alınmadan başka mecralarda yayınlanamaz.