Kullanım Koşulları

Kullanım Sözleşmesi

İşbu Sözleşme, https://www.elemandestek.net internet sitesine erişmiş durumda olan tarafınız arasında her üyenin kabul ettiği kuralları içeren bir sözleşme olarak Elemandestek.net' in herhangi bir yolla kullanılmaya başlanması halinde Elemandestek.net ile ziyaretçiler ve kullanıcılararasında ek protokole gerek kalmadan akdedilmiş sayılır.

Elemandestek.net Genel Kullanım ve Güvenlik Kuralları Üyeliğinizin başlangıcıyla birlikte siteden eposta almayı kabul etmiş sayılırsınız. Üçüncü şahıslar tarafından idare edilen Internet sitelerindeki bilgiler, ürünler ve hizmetler hiçbir şekilde denetlenmemektedir ve 'olduğu gibi' yayınlanmaktadır. Sitedeki bilgilerin güvenirliğine, zamanında olmasına, kesinliğine ve doğruluğuna dair bir garantimiz yoktur ve sayfamızda yayınlanan ilanlardan herhangi bir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Size ulaştırılan epostalarda ve internet sayfasında reklam yayınlanabilir. Üye bilgileriniz sizin zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun içerik, hizmet ve reklamları size ulaştırabilmemiz ve istatistiki raporla oluşturabilmek amacıyla kullanılabilir. Sayfada yayınlanan genel istatistik sonuçları reklam verenlere paylaşılabilir.

Elemandestek.net, uygun olmadığına karar verdiği her tür bilgiyi ve ilanı, değiştirme, yayınlamayı reddetme ya da yayından kaldırma hakkını elinde tutar. Gerekli durumlarda yanıt vermek için her türlü bilgiyi açıklama hakkı her zaman Elemandestek.net da saklıdır.

Eposta adresiniz ve kişisel bilgileriniz izniniz olmadan üçüncü şahsılarla paylaşılamaz ancak resmi makamlardan üyeye yönelik suç duyurusu yada resmi soruşturma talebi gelmesi halinde veya üyenin sitenin çalışmasını engelleyecek herhangi bir elektronik sabotaj ve/veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde üyelik bilgilerinizin açıklanma hakkını Elemandestek.net sitesi kendinde saklı tutar.

Üyelikten çıktığınız an sistemdeki kayıtlı bilgileriniz durdurulacaktır, ancak yasal bir takip için geçmişteki kayıtlarınız Elemandestek.net tarafından saklanabilir.

Elemandestek.net Bireysel kullanım için üyelik kabul etmemektedir. Elemandestek.net özgeçmiş arşivi oluşturmamaktadır. İş başvurusu kabul edilmemekte olup doğrudan ilan sahibiyle iletişim kurmanızı sağlayan iş arama motoru ve herkese açık ilan sahibine ulaşmayayı sağlayan seri ilan sitesi olarak bireysel kullanıcılar için ücretsizdir. Elemandestek.net Bireysel üyelik hakındaki değişiklik hakkını saklı tutar.

İçerik Kullanımı

Elemandestek.net’ iniçeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir internet sitesinde yayınlamak veya Elemandestek.net’ inhaberi olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.

Üye, Siteyi kullanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Borçlar Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, hali hazırda yürürlükte olan ilgili her türlü mevzuat hükümleri ile ileride yürürlüğe girecek olan mevzuata ve Elemandestek.net'un Siteye ilişkin olarak yayımlayacağı bildirimlere uymayı kabul eder. Bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Üye'ye aittir.

Elemandestek.net'un Sorumlulukları

  • Elemandestek.net, site üzerinde yer alan firma içeriğinden sorumlu tutulamaz.
  • Bu sitede yer alan bilgilerle ilgili her türlü risk kullanıcılara aittir. Site üzerinde önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan, istediği değişiklikleri yapma hakkı bizzat Elemandestek.net'a aittir.
  • Elemandestek.net bir işveren değildir.
  • Elemandestek.net, sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve/veya donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse firmamız bu konuda hiçbir sorumluluk yüklenmez.

Bu anlaşma, Elemandestek.net tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Anlaşmanın son bulması halinde, Elemandestek.net ’ a erişme yetkiniz kalkacaktır. Elemandestek.net den bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumluluklarınız devam edecektir.

Bu anlaşmayı sayfayı ziyaret ettiğiniz an itibariyle başladığını kabul etmiş sayılırsınız.